Za mundurem panny sznurem,
a za stroną...
Nowe klientów grono!

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Właściwie zaprojektowana strona internetowa to nic innego, jak generator dopływu potencjalnych klientów. Specjalnością Design77 jest właśnie tworzenie takich stron - skutecznych serwisów internetowych. Szkielety naszych stron tworzymy według zasady KISS - Keep It Simply Stupid, czyli w wolnym tłumaczeniu dbamy przede wszystkim o czytelność i funkcjonalność.

Równie ważna jest atrakcyjna szata graficzna - ładna i czytelna strona z jasnym przekazem ma duże szanse zatrzymać odwiedzającego, czyli potencjalnego klienta na dłużej. Prawdziwa sztuka, to znaleźć idealną równowagę pomiędzy formą, a treścią - jeśli tego właśnie szukasz, to trafiłeś pod właściwy adres.

Projektujemy strony internetowe wzbogacone w nasz autorski CMS (z ang. Content Managment System, czyli system zarządzania treścią). Umożliwia on samodzielne dokonywanie aktualizacji treści publikowanych na firmowej stronie internetowej. Obsługą przypomina znane edytory tekstu, jak np. MS Word - pozwala na łatwe pisanie tekstu, wstawianie linków, tabel, czy zdjęć/obrazków. Czasy proszenia się informatyka tygodniami o zmianę aktualnego numeru telefonu na stronie internetowej minęły bezpowrotnie!

Warto pamiętać, że sama, nawet najdoskonalsza strona internetowa, jest jak piękna bezludna wyspa pełna skarbów - nikt o niej nie wie, więc jest kompletnie nieprzydatna. Oferujemy aktywną promocję stron internetowych - od pozycjonowania zaczynając, na blogach firmowych i portalach społecznościowych kończąc.

Nasze projekty powstają zgodnie ze standardami W3C, co gwarantuje kompatybilność ze wszystkimi współczesnymi przeglądarkami i platformami. Przede wszystkim jednak, projektowanie stron internetowych to nasza pasja, którą staramy się przelać na każdy, nawet najmniejszy projekt.